DOWAN Sp. z o.o.Dane Szczegółowe:

Telefon: (058) 520 22 19


Adres: Al. Grunwaldzka 220


Kod pocztowy: 80-266


Miejscowość: Gdańsk
Ratownicy medyczni często muszą ratować życie osobom, które doznały nagłego zatrzymania akcji serca czy też mają kłopoty z układem oddechowym. W celu przywrócenia prawidłowego funkcjonowania układu krążeniowo-oddechowego trzeba reanimować chorego. Niezbędny jest do tego profesjonalny zestaw do resuscytacji, w który są wyposażeni pracownicy ratownictwa medycznego.

Na dowan.com.pl dowiesz się, że w skład zestawu do reanimacji wchodzą, m.in. maski silikonowe, z nadmuchiwanym kołnierzem czy też jednorazowe maski z PCV, lekkie worki samorozprężalne w wersji dla dorosłych i dla pacjentów poniżej 7 kilogramów, a także respiratory wstrząsoodporne i zestawy kompaktowe do wentylacji płuc, niezbędne jako wyposażenie karetek pogotowia ratunkowego.

Wszystkie zaprezentowane zestawy są najwyższej jakości i posiadają niezbędne certyfikaty, gwarantujące spełnianie międzynarodowych standardów bezpieczeństwa.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik penotouc dodał komentarz 2019-04-30 12:47:40
  • Dowan kojarzy mi się ze sprzętem dla ratownictwa medycznego, który jest w dobrej jakości oraz cenie. Dla mnie ważne też jest, że posiada on certyfikaty bezpieczeństwa.
  • Ocena: 3

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2019-03-12NIEDALEKIE FIRMY