WIELSPIN Sp. z o.o.Dane Szczegółowe:

Telefon: 67 262 09 00


Adres: Jeziorna 16


Kod pocztowy: 62-100


Miejscowość: Wągrowiec
Pobyty rehabilitacyjne w ośrodku uzdrowiskowym dla osób starszych to szansa na poprawę zdrowia. Na miejscu mogą skorzystać z wysokiej klasy badań, na podstawie których lekarz ustali indywidualny plan terapii i skieruje chorego na szereg zabiegów fizjoterapeutycznych.

Wolną chwilę kuracjusze mogą przeznaczyć na spacer po pobliskim lesie lub z pomocą opiekuna przejść się wzdłuż brzegu Jeziora Durowskiego. Każda forma aktywności fizycznej wzmacnia mięśnie i wspomaga działanie procesów metabolicznych. Z miłości do zdrowia powstał osrodek.wielspin.pl, organizujący przez cały rok turnusy rehabilitacyjne, z których mogą korzystać osoby niepełnosprawne z ważnym orzeczeniem. To dla nich ośrodek został pozbawiony barier architektonicznych, stając się miejscem przyjaznym każdemu, komu problemy ze zdrowiem utrudniają poruszanie się.

Podczas pobytu w ośrodku, seniorzy mogą wykonywać indywidualne ćwiczenia z pomocą rehabilitanta, w myśl zasady, że ruch ma leczyć, a nie szkodzić. To doskonała metoda w przypadku chorób układu nerwowego, oddechowego i problemów z krążeniem.  


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2019-03-29NIEDALEKIE FIRMY