Apteka UrticaDane Szczegółowe:

Telefon: 571-381-182


Adres: Królowej Jadwigi 12


Kod pocztowy: 47-232


Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Za pomocą homeopatii można leczyć różne przypadłości, co udowadnia oferta apteki homeopatycznej dostępna na stronie aptekaurtica.pl. Najczęściej jednak po takie naturalne, łagodnie działające środki sięgają osoby odczuwające objawy przeziębienia i grypy. Ich łagodzenie za pomocą środków naturalnych jest sposobem na ochronę swojego organizmu przed chemią, której i tak jest dziś za dużo, np. w glebie, wodzie i pożywieniu. Po produkty te mogą też bezpiecznie sięgać dzieci oraz kobiety w ciąży, czyli grupy często muszące wystrzegać się silniejszych leków konwencjonalnych.

Szeroka oferta apteki zawiera między innymi leki homeopatyczne na kaszel, mające najczęściej postać małych granulek. Preparaty te przede wszystkim przeznaczone są na kaszel suchy, a więc szczególnie męczący, powodujący podrażnienie gardła oraz ból w klatce piersiowej i plecach.

Każdy produkt jest dokładnie opisany, można też znaleźć opis na opakowaniu lub w ulotce, gdzie zawarto wskazania producenta dotyczące jego stosowania.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2023-07-27NIEDALEKIE FIRMY