Piątek, 21 Lipca 2017 - Daniela, Diany, Wawrzynca

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

To miała być rutynowa kontrola drogowa. W jej tracie jednak policjanci znaleźli amfetaminę u 22-letniego mieszkańca Powiatu Gostyńskiego. Teraz młodemu człowiekowi grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę około 0:30 na rynku w Piaskach gostyńscy policjanci zatrzymali do kontroli renault, którym podróżowały cztery osoby. - Podczas wykonywanych czynności służbowych zwrócili uwagę na nienaturalne zachowanie jednego z pasażerów – wskazuje asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy KPP w Gostyniu. Okazało się, że nerwowe zachowanie 22-latka było spowodowane posiadaniem przez niego narkotyków. 

- Policjanci  znaleźli przy nim woreczek strunowy z zawartością 5 g amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany, a narkotyki trafiły do policyjnego depozytu – mówi mł. asp. Sebastian Myszkiewicz.

22-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. - Podczas przesłuchania  przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia – dodaje oficer prasowy gostyńskich policjantów. Za ten czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: foto. wielkopolska.policja.gov.pl
2017-05-09 13:46 235

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.