Środa, 28 Czerwca 2017 - Leona, Ireneusza

WIELKOPOLSKA

Już ponad milion fanów na Linkin Park! 0

Już ponad milion fanów na Linkin Park! 2015-08-04 11:03

Zaledwie trzy tygodnie dzielą nas od koncertu Linkin Park w Polsce. Zespół już 25 sierpnia wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy album zespołu „The Hunting Party”, uznawany za „najcięższy” w dotychczasowej karierze. Serię koncertów pod szyldem The Hunting Party Tour Amerykanie rozpoczęli w maju 2014 roku, a utwory z nowego krążka na żywo miało okazję usłyszeć dotychczas grubo ponad milion fanów na całym świecie!

Więcej
Gitary znów zabrzmią w Jarocinie 0

Gitary znów zabrzmią w Jarocinie 2015-08-03 13:03

Odliczamy dni do startu kolejnej edycji Akademii Gitary w Jarocinie. Muzycznie wydarzenie otworzy koncert poświęcony Elisabeth Schwarzkopf. Odbędzie się on 16 sierpnia o godz. 19.30 w kościele św. Jerzego. W naszym mieście wydarzy się kilka koncertów, happening gitarowy oraz Kurs Mistrzowski.

JAROCIN WIELKOPOLSKA Więcej
Linkin Park w Polsce! 0

Linkin Park w Polsce! 2015-07-31 10:33

Amerykańska grupa rockowa Linkin Park będzie kolejną gwiazdą światowego formatu, która wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku! Koncert odbędzie się 25 sierpnia i będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w tym roku w Polsce. Organizatorami koncertu będą: agencja Prestige MJM oraz miasto Rybnik.

Aktualności Więcej
Jan Kulczyk nie żyje 0

Jan Kulczyk nie żyje 2015-07-29 14:40

Jan Kulczyk nie żyje. Miał 65 lat. Najbogatszy Polak zmarł w nocy z wtorku na środę w Wiedniu. Powodem zgonu były powikłania pooperacyjne po drobnym zabiegu kardiologicznym. Dzisiaj milioner miał opuścić szpital.

WIELKOPOLSKA POZNAŃ Więcej
Nie daj się oszukać i sprawdź paragon 0

Nie daj się oszukać i sprawdź paragon 2015-07-24 17:23

Zachęcenie kupujących nie tylko do brania, ale także do sprawdzania paragonów wydawanych z kas fiskalnych – to cel akcji „Nie daj się oszukać - sprawdź paragon". Tegoroczna, nowa odsłona prowadzonej od lat przez Ministerstwo Finansów akcji „Weź paragon" ruszyła w lipcu.

WIELKOPOLSKA WięcejDopalacze - gdzie szukać pomocy?  0

Dopalacze - gdzie szukać pomocy? 2015-07-24 15:13

W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

WIELKOPOLSKA Więcej
Zagrali dla Stopy  0

Zagrali dla Stopy 2015-07-22 13:15

Kilka lat temu, podczas festiwalu, zainicjowano mecze charytatywne „Jarocin gra dla Stopy”. Także w tym roku artyści występujący na scenie oraz jarociniacy pomogli rodzinie zmarłego muzyka. Mimo 37-stopniowego upału rozegrano tradycyjny już turniej piłkarski, podczas którego odbyła się licytacja koszulek. Zwycięzcą był zespół Acid Drinkers. Tytus dzielnie walczył na boisku ubrany w charakterystyczne dla siebie spodnie. Organizatorami byli Fundacja Piotra Reissa, Jarocin-Sport oraz gmina Jarocin.

JAROCIN WIELKOPOLSKA Więcej
Wydarzenia towarzyszące Jarocin Festiwal 2015 0

Wydarzenia towarzyszące Jarocin Festiwal 2015 2015-07-22 13:02

Jak zwykle, trzydniowe święto muzyki w naszym mieście za szybko minęło. Pozostały piękne wspomnienia i to nie tylko z koncertów. Festiwalowi towarzyszyło mnóstwo wydarzeń kulturalnych, które działy się w mieście. Były spotkania autorskie, wystawy, warsztaty i spektakl. Był też mecz charytatywny „Jarocin gra dla Stopy”, msza za zmarłych muzyków i festiwalowe kino.

JAROCIN WIELKOPOLSKA Więcej
Festiwal w nowej odsłonie 0

Festiwal w nowej odsłonie 2015-07-20 10:53

Zakończył się Jarocin Festiwal 2015. Było wartościowo muzycznie, publiczność nie zawiodła i mogła uczestniczyć w wydarzeniu przygotowanym w jakości ligi światowej. Uzupełnieniem koncertów na Scenie Głównej były występy jedenastu finalistów Jarocińskich Rytmów Młodych. Fakt, iż prezentowali się przed główną festiwalową publicznością był radykalną zmianą w stosunku do poprzednich edycji imprezy i okazało się to strzałem w dziesiątkę. - Zrealizowaliśmy swoje założenia - młode zespoły zostały wysłuchane przez wszystkich uczestników festiwalu. Pokazaliśmy ludziom, że te kapele są - mówi Marek Kurzawa z Prestige MJM.

JAROCIN WIELKOPOLSKA Więcej
Ostatnie dni szansy zostania Super W! 0

Ostatnie dni szansy zostania Super W! 0000-00-00 00:00

Do 30 września trwa nabór wolontariuszy Szlachetnej Paczki, czyli drużyny Super W. Aby nim zostać wystarczy być pełnoletnim.

WIELKOPOLSKA Więcej

Najnowsze komentarze

Zatrzymani z narkotykami
wh0cd581873 generic augmentin medrol pak...
~StewartMig
Ukradł, sprzedał i się upił
wh0cd999021 generic aciclovir Buy Cheape...
~StewartMig
Recital Gabriela Bianco Akademia Gitary w Gnieźnie
Progesterone Hormone Replacement Order C...
~KennWilsom