Środa, 28 Czerwca 2017 - Leona, Ireneusza

ŚRODA WLKP.

20-lecie współpracy 0

20-lecie współpracy 2015-08-02 12:57

20-lecie współpracy świętowały Środa Wielkopolska oraz Vitre. Z tej okazji Wojciech Ziętkowski, burmistrz Środy oraz Odile Bouvet, przewodnicząca Komitetu Współpracy Miast Partnerskich Vitre, podpisali odnowę współpracy między miastami.

ŚRODA WLKP. Więcej
Nie dla samochodów nad samym jeziorem 0

Nie dla samochodów nad samym jeziorem 2015-07-31 09:54

Strefa płatnego parkowania nie jest jedyną sprawą, w której władze miasta pytają mieszkańców o zdanie. Środzianie mogą także wyrazić swoją opinię w związku z powstaniem ścieżki rowerowej i zamknięciem drogi nad jeziorem dla samochodów. Temat ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, zaś wśród rybaków wywołuje sporo emocji. Swoje uwagi, na ten temat, można przesyłać na adres opinie@sroda.wlkp.pl.

ŚRODA WLKP. Więcej
Strefa płatnego parkowania? Pomóż ją stworzyć! 0

Strefa płatnego parkowania? Pomóż ją stworzyć! 2015-07-30 11:11

Władze miasta pracują nad pomysłem wprowadzenia strefy płatnego parkowania. Miałaby ona objąć centrum Środy Wlkp. W trakcie tworzenia koncepcji strefy ograniczonego postoju pojawiło się jednak wiele pytań. O pomoc w odpowiedzeniu na nie, włodarze proszą mieszkańców. Swoje uwagi można przesyłać na adres opinie@sroda.wlkp.pl.

ŚRODA WLKP. Więcej
Remonty na średzkich drogach 0

Remonty na średzkich drogach 2015-07-29 15:30

Zakład Usług Komunalnych, korzystając ze sprzyjającej pogody, prowadzi remonty na średzkich drogach. Zadba on więc o przedłużenie ścieżki rowerowej na ulicy Poselskiej oraz o śmietnik przeszkadzający w funkcjonowaniu ścieżki rowerowej na ul. Hallera. Już zmieniono nawierzchnię dróg z kamiennych na asfaltowe na ul. Stachury, Wyspiańskiego oraz Bora Komorowskiego.

ŚRODA WLKP. Więcej
Ostatni tydzień zgłoszeń członków do komisji referendalnych 0

Ostatni tydzień zgłoszeń członków do komisji referendalnych 2015-07-28 12:43

Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do pracy w obwodowych komisjach referendalnych. Listy osób chcących pracować podczas ogólnokrajowego referendum tworzą przedstawiciele podmiotów uprawnionych do udziału w kampanii referendalnej. Wykaz tych podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.referendum2015.pkw.gov.pl. Ogólnopolskie referendum odbędzie się 6 września.

ŚRODA WLKP. WięcejLetnia przerwa techniczna na pływalni 0

Letnia przerwa techniczna na pływalni 2015-07-25 16:43

Przypominamy, że na średzkiej pływalni trwa letnia przerwa techniczna. Jest ona spowodowana wymianą dachu budynku, w którym mieszczą się baseny oraz wzmocnieniem jego konstrukcji.

ŚRODA WLKP. Więcej
Rozbudowują szkołę i przedszkole 0

Rozbudowują szkołę i przedszkole 2015-07-24 17:09

Trwają rozbudowy Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Brodowie oraz Niepublicznego Przedszkola i żłobka „Krasnal Hałabała”. Nowy budynek podstawówki od 1 września ma być dwukondygnacyjny i mieścić w sobie co najmniej pięć klas lekcyjnych. Na tą chwilę trwają prace nad łącznikiem. W przedszkolu natomiast nadbudowane zostaną tarasy, co pozwoli na powiększenie sali przedszkolnej oraz utworzenia nowej sali dla dzieci żłobkowych.

ŚRODA WLKP. Więcej
Ścieżka edukacyjna i kolejna rocznica zrzutu 0

Ścieżka edukacyjna i kolejna rocznica zrzutu 0000-00-00 00:00

W Janowie otwarto ścieżkę edukacyjną upamiętniającą wydarzenia II wojny światowej. Wydarzenie miało miejsce podczas obchodów upamiętnienia rocznicy zrzutu broni i medykamentów w Janowie.

ŚRODA WLKP. Więcej

Najnowsze komentarze

Zatrzymani z narkotykami
wh0cd581873 generic augmentin medrol pak...
~StewartMig
Ukradł, sprzedał i się upił
wh0cd999021 generic aciclovir Buy Cheape...
~StewartMig
Recital Gabriela Bianco Akademia Gitary w Gnieźnie
Progesterone Hormone Replacement Order C...
~KennWilsom