Piątek, 21 Lipca 2017 - Daniela, Diany, Wawrzynca

Spokojny weekend na pleszewskich drogach

Miniony weekend na drogach powiatu pleszewskiego można uznać za spokojny, Przez 72 godziny doszło do tylko jednej kolizji. – Jej przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości za pojazdem – informuje mł. asp. Monika Kołaska, oficer prasowy KPP w Pleszewie.

W piątek o 18.20 w grabie 25-letni kierowca opla, mieszkaniec Gizałek, nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym go samochodem marki Toyota Yaris i uderzył w tył pojazdu. Sprawca został ukarany mandatem.

W sobotę o 14.25 w Gizałkach, na ul. Leśnej, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mini Cooper. - Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 52 km/h. 64-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego, stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem karnym – mówi mł. asp. Monika Kołaska, oficer prasowy KPP w Pleszewie.

W niedzielę o 12.05 w Pleszewie, na ul. Sopałowicza, policjanci zatrzymali do kontroli motorowerzystę, 33-letniego mieszkańca Pleszewa, który posiadał aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. 
Źródło: foto. internet
2017-06-12 11:43 167

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.