Piątek, 21 Lipca 2017 - Daniela, Diany, Wawrzynca

Samochodem do rowu

Ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie miała 54-letnia kierująca, która na jednej z ulic powiatu ostrowskiego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. - Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności – mówi st. sierż. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wlkp.  

Policjanci z Komisariatu Policji w Odolanowie otrzymali informację, że na jednej z ulic doszło do zdarzenia drogowego z prawdopodobnie nietrzeźwą kierującą. Na miejscu policjanci zastali 54-letnią kobietę, oraz świadka zdarzenia.

- Funkcjonariusze ustalili, że kierująca samochodem marki Renault Clio straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Sprawdzili stan trzeźwości kierującej. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,6 promila alkoholu – informuje st. sierż. Małgorzata Łusiak.

Jak dodaje oficer prasowy Komedy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp., kobieta odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej do 2 lat więzienia.
Źródło: foto. wielkopolska.policja.gov.pl
2017-05-16 13:18 210

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.