Apteka internetowa AlleccoDane Szczegółowe:

Telefon: 032 744 35 62


Adres: Aleja Niepodległości 106


Kod pocztowy: 43-100


Miejscowość: Tychy
Lacidofil jest lekiem, który zawiera w swoim składzie bakterie kwasu mlekowego, znajdujące się także w przewodzie pokarmowym człowieka. Jest to wysoce skuteczna i jednocześnie naturalna bariera ochronna przed działaniem drobnoustrojów i nie tylko. Preparat ten powinien być zażywane w przypadku:

  • przebytej antybiotykoterapii,
  • biegunek podróżnych,
  • zapalenia okrężnicy.

Nie powinien być on stosowany w przypadku uczulenia pacjenta na soję lub białko mleka krowiego, jak również uczulenia na jakikolwiek z pozostałych składników znajdujących się w leku. Podaje się go do 30 minut przed posiłkiem lub też w trakcie posiłku. W przypadku kobiet karmiących piersią lub będących w ciąży, przed zażyciem preparatu należy skonsultować się z lekarzem.

Dziś lekarstwa można zamawiać za pośrednictwem internetu, czego dowodem jest strona https://www.allecco.pl/lacidofil-20-kapsulek-flora-bakteryjna.html. Firma Allecco gwarantuje szeroki wybór preparatów, jak również korzystne ceny, które nie zrujnują budżetu klienta. Może on liczyć na szybką wysyłkę każdego zamówienia, co jest dla niego bardzo wygodne.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2019-06-14NIEDALEKIE FIRMY