Wallmachine - Producent FototapetDane Szczegółowe:

Telefon: 504095045


Adres: Naramowicka 47


Kod pocztowy: 61-622


Miejscowość: Poznań
Do najważniejszych zalet fototapet zalicza się przede wszystkim metamorfozę wnętrza niewielkim kosztem. To właśnie dzięki nim istnieje możliwość odmienienia salonu, sypialni kuchni, czy też łazienki, wprowadzając do nich niepowtarzalnego stylu. Odpowiednio dobrany  model jest w stanie optycznie powiększyć daną przestrzeń, co docenią szczególnie posiadacze niewielkich mieszkań. Efekt ten jest możliwy do osiągnięcia poprzez wybór geometrycznych wzorów lub panoramicznych widoków.

Dużym uznaniem cieszą się produkty, takie jak fototapeta z ulicą, miastami, pionowymi pasami, zwierzętami, roślinami, jak i motywami sportowymi. Te i wiele innych modeli dostać można na stronie Wallmachine.pl. Przed zakupem  należy jednak zwrócić uwagę na jakość i rodzaj materiału oraz zastosowaniem. Część z nich nie będzie nadawać się bowiem do montowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności, takich jak łazienka i kuchnia.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik Artur Kaźmierczak dodał komentarz 2019-04-05 13:51:25
  • Fototapeta w postaci ulicy optycznie powiększa przestrzeń naszego salonu. Wydaje się o wiele większy niż jest w rzeczywistości.
  • Ocena: 5

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2019-02-04NIEDALEKIE FIRMY