TIP-TOPOL Sp. z o.o.Dane Szczegółowe:

Telefon: 61 815 22 42


Adres: Kostrzyńska 33


Kod pocztowy: 62-010


Miejscowość: Pobiedziska
Dynamiczny rozwój branży, jaką jest przemysł motoryzacyjny to jeden ze znaków czasów, w jakich żyjemy. Trudno wyobrazić sobie życie współczesnego mieszkańca kraju zaawansowanego technologicznie i cywilizacyjnie, które przebiega bez – choćby okazjonalnego – wykorzystania pojazdów, napędzanych silnikiem spalinowym.

Choć jest to ogromne ułatwienie codziennego życia, jest jednak druga strona medalu, a mianowicie zanieczyszczenia, jakie emitują do powietrza samochody, autobusy czy pojazdy o przeznaczeniu rolniczym.

Jeżeli chcemy być pewni, że nasz samochód nie emituje trujących gazów ponad przewidzianą przez ustawodawcę normę, zrobimy optymalnie, udając się do profesjonalnego warsztatu lub punktu kontroli pojazdów. W większości z nich można skorzystać z urządzeń takich, jak analizatory spalin.

Jednym z wartych uwagi dystrybutorów tego typu sprzętu jest TIP-TOPOL – prężnie rozwijająca się firma, która powstała z myślą o stworzeniu takiego miejsca, które będzie mogło zapewnić kompleksowe wyposażenie każdego warsztatu samochodowego.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2018-08-28NIEDALEKIE FIRMY