SEDOMDane Szczegółowe:

Telefon: +48 77 465 11 31


Adres: Jacka 1A


Kod pocztowy: 46--04


Miejscowość: Biestrzynnik koło Opola
Szukasz dobrych jakościowo rolet zewnętrznych w Opolu? Zależy Ci na znalezieniu naprawdę wysokiej jakości produktów, które będą trwałe i posłużą Ci przez wiele lat intensywnego użytkowania? W firmie SEDOM znajdziesz rolety PCV z Opla, które charakteryzują się solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, profesjonalnym projektem oraz wysoką funkcjonalnością. Zapewniają ochronę przed światłem, izolację temperatury, intymność w domu lub w mieszkaniu, a także dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo dzięki funkcjom antywłamaniowym. 
Na stronie internetowej sedom.com.pl możesz zapoznać się z ich całą ofertą. Zajrzyj tam już teraz i sprawdź, jakie modele rolet możesz u nich zamówić. Wybierz wariant najlepiej dopasowany do Twojego typu okna i dobierz odpowiedni kolor, który będzie pasował do designu Twojego domu. Jesteśmy pewni, że ich produkty posłużą Ci przez naprawdę długie lata i będziesz z nich niebywale zadowolony. 


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik Maks Krajewski dodał komentarz 2018-09-10 08:45:20
  • Rolety z pcv oferowane przez firmę SEDOM są bardzo dobrej jakości. Mam je w salonie i sypialni i maja bardzo małą przepuszczalność promieni słonecznych.
  • Ocena: 3

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2018-09-06NIEDALEKIE FIRMY