Piątek, 18 Sierpnia 2017 - Ilony, Bronislawa, Heleny

Opaskowanie jarociniaków już od czwartku

Mieszkańcy gminy Jarocin, którzy kupili imienne karnety w promocyjnej cenie 70 lub 90 zł będą mogli już od czwartku wymieniać je na opaski upoważniające do wejścia na koncerty Jarocin Festiwal.

Prawie 1300 osób z gminy Jarocin skorzystało z promocji i zakupiło imienne karnety na Jarocin Festiwal 2017 w cenie 70 i 90 zł. - Chcemy uniknąć kolejek, tłoku przy wejściach na tereny festiwalowe, dlatego specjalnie dla jarociniaków uruchamiamy już od czwartku punkt wymiany imiennych karnetów na opaski przy Spichlerzu - mówi Julia Rzepka ze Spichlerza Polskiego Rocka. Tylko w tym miejscu jarociniacy będą mogli dokonać wymiany promocyjnych karnetów na opaski.

Punkt będzie czynny od czwartku do niedzieli od godz. 10.00 do 22.00 - Prosimy jarociniaków, aby odwiedzili nas najlepiej w czwartek, wówczas w dni festiwalowe unikną stania w kolejkach, kiedy już pojawią się w Jarocinie przyjezdni goście festiwalowi – apeluje Julia Rzepka. Przypomina, że konieczne jest okazanie się dokumentem pozwalającym sprawdzić zgodność danych osoby odbierającej opaskę z danymi wpisanymi na imiennym karnecie. Może to być dowód osobisty, prawo jazdy, a także legitymacja szkolna lub studencka. Nie będzie więc można odebrać opaski dla innych osób.

W Spichlerzu będzie tez prowadzona sprzedaż biletów jednodniowych i karnetów. Więcej informacji: tel. 698 166 598, e-mai: spichlerzpolskiegorocka@gmail.com.
2017-07-11 14:43 181

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.