Piątek, 18 Sierpnia 2017 - Ilony, Bronislawa, Heleny

Lepi.my kolejnym półfinalistą Jarocińskich Rytmów Młodych


Znamy kolejnych półfinalistów Jarocińskich Rytmów Młodych. Gdańskie eliminacje wygrała grupa Lepi.my. Tym samym, spotka się ona w Jarocinie z duetem Sam & Bart. Kolejnych półfinalistów JRM poznamy już 14 maja w Poznaniu.

O wejście do półfinału Jarocińskich Rytmów Młodych – w klubie Wydział Remontowy w Gdańsku – walczyli: Gniewomir Tomczyk / Music, Modern Lies, Lepi.my, Łysa Góra, Karen's Diet! Jury w składzie: Piotr Metz, Krzysztof Zalewski, Michał Wiraszko, Artur Rawicz oraz Tomasz Jankowski bilet do Jarocina dali grupie Lepi,my. - Na samym początku muzycznej drogi, bez profili w social media. Z jednym filmikiem live wątpliwej jakości. Charyzmatyczni, oryginalni. Duet, występujący na scenie jako trio. Julita Zielińska i Patryk Kienast. Poznali się przy okazji wspólnej pracy nad muzyczną interpretacją wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Pracują nad debiutanckim materiałem, który zaprezentują na Jarocin Festiwal 2017 – dowiadujemy się z informacji prasowej. Lepi.my wystąpi na festiwalowej scenie, gdzie będzie walczyło o możliwość wyprodukowania singla wraz z jego promocją i supportowania jednej z gwiazd tegorocznej edycji imprezy. Spotka się tam na pewno z duetem Sam & Bart, który okazał się bezkonkurencyjny na eliminacjach w Rudzie Śląskiej. Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymali zaproszenia na Jarocin Festiwal. Niektórzy już zadeklarowali, że z wielką przyjemnością wystąpią wtedy w Spichlerzu Polskiego Rocka.

Wieczór eliminacyjny w Gdańsku uświetnił solo act Krzysztofa Zalewskiego, przewodniczącego jury i Ambasadora Jarocin Festiwal 2017. Kolejne eliminacje do półfinałów Jarocińskich Rytmów Młodych już 14 maja w Poznaniu, w Kontener Art. Na scenie zaprezentują się, i o występ podczas Jarocin Festiwal 2017, będą walczyć: Beksa, Chorzy, Eleanor Gray, Gomor i Felix The Baker.
Źródło: foto. Jarocin Festiwal FB
2017-05-08 12:27 246

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.