Wtorek, 27 Czerwca 2017 - Maryli, Wladyslawa, Cyryla

GOSTYŃ

500 zł za palenie śmieci 0

500 zł za palenie śmieci 2015-10-28 14:25

Sezon grzewczy zaczął się na dobre. Z niejednego komina wydostaje się gęsty, czarny dym. Warto jednak pamiętać, że palenie śmieci w domowym piecu jest surowo zabronione. Za tę „przyjemność” możemy zapłacić nawet 500 zł.

GOSTYŃ Więcej
Rotkiel uczyła pomagać 0

Rotkiel uczyła pomagać 2015-10-27 14:46

Maria Rotkiel, znana i uznana psycholog poprowadziła w Gostyniu szkolenie dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, pracowników socjalnych oraz kuratorów. Osoby biorące udział w spotkaniu dowiedziały się, jak pomóc rodzinie w sytuacji kryzysowej.

GOSTYŃ Więcej
Zasłużeni dla pojednania i integracji europejskiej 0

Zasłużeni dla pojednania i integracji europejskiej 2015-10-26 11:48

Odznaczenia za zasługi dla polsko-niemieckiego pojednania i integracji europejskiej trafiły do mieszkańców i gostyńskich instytucji. Przyznano je w ramach projektu „Most pokoleń Gostyń-Drezno 2015”. Uroczystość wręczenia medali odbyła się w rocznicę rozstrzelania grupy mieszkańców ziemi gostyńskiej.

GOSTYŃ Więcej
Zbiorą elektrośmieci i wielkogabaryty  0

Zbiorą elektrośmieci i wielkogabaryty 2015-10-22 11:41

Za tydzień na terenie Gminy Gostyń odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych. Odpady należy wystawić przed posesją w taki sposób, który nie spowoduje zakłóceń w ruchu pieszym i kołowym. Śmieci zostaną zabrane przez pracowników Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego.

GOSTYŃ Więcej
Modlibowskiej i Poziomkowa ukończone  0

Modlibowskiej i Poziomkowa ukończone 2015-10-20 16:06

Zakończyły się prace budowlane na dwóch gostyńskich drogach. Gotowe do użytku są już ul. Wandy Modlibowskiej oraz ul. Poziomkowa.

GOSTYŃ WięcejGostyński Budżet Obywatelski 2015 zrealizowany 0

Gostyński Budżet Obywatelski 2015 zrealizowany 2015-10-16 16:03

W Goli i Daleszynie zakończyła się budowa dwóch, wielofunkcyjnych boisk. W Goli można także korzystać z siłowni zewnętrznej. Bezpłatna komunikacja miejska i podmiejska działa już od początku roku. To oznacza, że na dwa miesiące przed końcem roku, gmina zrealizowała wszystkie zadania wybrane przez mieszkańców w Gostyńskim Budżecie Obywatelskim na 2015 roku.

GOSTYŃ Więcej
Szkolili się z dopalaczy 0

Szkolili się z dopalaczy 2015-10-15 10:33

Prof. dr hab. Mariusz Jędrzejko - pedagog i socjolog, wykładowca w Katedrze Pedagogiki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej poprowadził szkolenie pt. „Narkotyki i dopalacze – zjawisko, zagrożenia, rozpoznawanie zachowań, profilaktyka”. Kurs został skierowany do nauczycieli, pedagogów, psychologów, pracowników socjalnych, kuratorów, funkcjonariuszy policji oraz przedstawicieli ochrony zdrowia.

GOSTYŃ Więcej
10 nauczycielek z nagrodą burmistrza 0

10 nauczycielek z nagrodą burmistrza 2015-10-14 14:44

Izabela Gawrońska, Ewa Giżewska, Beata Kawczyńska-Konury, Ewa Kuśnierek, Lidia Leśna, Małgorzata Łuczak, Małgorzata Nowakowska, Ewa Puślednik, Wiesława Tyszler i Joanna Wróblewska otrzymały nagrody burmistrza Gostynia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wyróżnienia przyznano za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

GOSTYŃ Więcej
Warsztaty dla rodziców zastępczych 0

Warsztaty dla rodziców zastępczych 2015-10-13 12:21

Jesteś rodziną zastępczą? A może właśnie się nią stajesz, bądź zastanawiasz, czy i jak nią zostać? Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, wraz ze Stowarzyszeniem „Dziecko” i Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy w Gostyniu przygotowało coś specjalnie dla ciebie. 28 października w bibliotece publicznej odbędzie się pierwsze ze szkoleń w tym temacie.

GOSTYŃ Więcej
Wzmacniali kompetencje wychowawcze w Szklarskiej Porębie 0

Wzmacniali kompetencje wychowawcze w Szklarskiej Porębie 2015-10-09 16:44

Do Szklarskiej Poręby pojechali uczestnicy warsztatów wzmacniających kompetencje wychowawcze. Wycieczkę zrealizowano w ramach programu profilaktycznego z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie „Razem łatwiej III”, finansowanego z Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”.

GOSTYŃ Więcej

Najnowsze komentarze

Ukradł, sprzedał i się upił
wh0cd999021 generic aciclovir Buy Cheape...
~StewartMig
Recital Gabriela Bianco Akademia Gitary w Gnieźnie
Progesterone Hormone Replacement Order C...
~KennWilsom