Wtorek, 27 Czerwca 2017 - Maryli, Wladyslawa, Cyryla

GOSTYŃ

Robotnicza do remontu 0

Robotnicza do remontu 2016-04-04 15:21

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TOR z Krotoszyna wygrało przetarg na przebudowę ul. Robotniczej w Gostyniu. Na ogłoszony przez burmistrza Gostynia przetarg wpłynęło osiem ofert. Najkorzystniejszą, pod względem ceny i terminu realizacji zadania, złożyła miejscowa firma.

GOSTYŃ Więcej
23 wnioski do GBO 0

23 wnioski do GBO 2016-04-01 15:03

Zakończyło się składanie wniosków do Gostyńskiego Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok. Mieszkańcy wskazali 23 zadania, na których realizacje chcą przeznaczyć milion złotych. To już trzeci raz, gdy mieszkańcy mają głos.

2 mln na inwestycje 0

2 mln na inwestycje 2016-03-14 10:18

O ponad 2 mln zł powiększyła się pula pieniędzy przeznaczonych na inwestycje. Gostyńscy radni miejscy na remonty zagospodarowali nadwyżkę środków z przeciwdziałania alkoholizmowi.

Gospodarze najlepsi 0

Gospodarze najlepsi 2016-02-25 10:39

Reprezentanci Gminy Gostyń wygrali I Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców. II miejsce zajęła Gmina Paniec, zaś III samorządowcy z Borku Wielkopolskiego.

Eko-Bud zadba o drogi 0

Eko-Bud zadba o drogi 2016-02-24 10:33

Firma Budowlano – Usługowa „EKO-BUD” S.C. z Pyzdr do końca 2016 roku odpowiedzialna będzie za bieżące utrzymanie dróg na terenie miasta i gminy Gostyń. Remonty kosztować będą 264 958,05 zł.

Holenderska wizyta z darami 0

Holenderska wizyta z darami 2016-02-23 12:51

Powiat Gostyński odwiedzili przedstawiciele Stedelijk Dalton Liceum z Dordrecht. Efektem wizyty jest plan współpracy polsko-holenderskiej na rok 2016 oraz nowy sprzęt rehabilitacyjny.

Mistrzowski czeladnik 0

Mistrzowski czeladnik 2016-02-22 12:09

Piotr Jercha został „Mistrzem Akuratnej Roboty”. Gostynianin otrzymał ten tytuł, ponieważ przyszłego zawodu uczył się u mistrza zrzeszonego w miejskim Cechu Rzemiosł Różnych, a egzamin czeladniczy zdał z bardzo dobrym wynikiem.

Feniks powędrował do Gostynia 0

Feniks powędrował do Gostynia 2016-02-22 11:03

21 medali na Pucharze Feniksa wywalczyła siedmioosobowa reprezentacja UKS Taekwondo Feniks Śrem. Gospodarze zdobyli 21 medali: 10 złotych, 5 srebrnych i 6 brązowych. Mimo to pierwsze miejsce wywalczyło Gostyńskie Stowarzyszenie Wilk i to oni zdobyli Puchar Feniksa.

GOSTYŃ ŚREM Więcej
Śmiertelne wyprzedzanie 0

Śmiertelne wyprzedzanie 2016-02-16 13:04

42-latka zginęła na miejscu po tym, jak kierowany przez nią samochód uderzył w drzewo. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze pomiędzy Krobią i Gostyniem.